1.HL žene zapad

PROPOZICIJE 1.HL preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - proljeće 2021/22 preuzmi
LJESTVICA           preuzmi
SKOROVI IGRAČA           preuzmi
SKOROVI PAROVA           preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU         preuzmi
COVID-19 PROTOKOL         preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU COVID PROTOKOL       preuzmi
      1.kolo      
Sveta Nedjelja 02.10.2021. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
Donja Stubica 02.10.2021. 17:00 STK STUBICA Donja Stubica - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
Crikvenica 02.10.2021. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK URANIA Baška Voda 2 : 4
Velika Gorica 02.10.2021. 17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 0
Poreč 02.10.2021. 17:00 STK JADRAN Poreč - ŽSTK PULA 2 Pula 1 : 4
      2.kolo      
Samobor 09.10.2021. 11:00 STK SAMOBOR Samobor - ŽSTK PULA 2 Pula 1 : 4
Sveta Nedjelja 09.10.2021. 11:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STK JADRAN Poreč 1 : 4
Donja Stubica 09.10.2021. 11:00 STK STUBICA Donja Stubica - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 3 : 4
Jastrebarsko 09.10.2021. 11:00 STK JASKA Jastrebarsko - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
             
Samobor 09.10.2021. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK JADRAN Poreč 4 : 0
Sveta Nedjelja 09.10.2021. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - ŽSTK PULA 2 Pula 2 : 4
Donja Stubica 09.10.2021. 17:00 STK STUBICA Donja Stubica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
Jastrebarsko 09.10.2021. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 1
      3.kolo      
Poreč 23.10.2021. 11:00 STK JADRAN Poreč - STK URANIA Baška Voda 3 : 4
Dugo Selo 23.10.2021. 11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
Samobor 21.11.2021. 10:30  STK SAMOBOR Samobor - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
Sveta Nedjelja 23.10.2021. 11:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 0
             
Pula 23.10.2021. 17:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK URANIA Baška Voda 4 : 3
Velika Gorica 23.10.2021. 17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
Samobor 23.10.2021. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK STUBICA Donja Stubica 3 : 4
Sveta Nedjelja 20.11.2021. 13:00  STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
      4.kolo      
Donja Stubica 06.11.2021. 11:00 STK STUBICA Donja Stubica - ŽSTK PULA 2 Pula 1 : 4
Jastrebarsko 27.11.2021. 14:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK JADRAN Poreč 4 : 1
Crikvenica 06.11.2021. 11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SAMOBOR Samobor 4 : 1
Baška Voda 06.12.2021. 11:00  STK URANIA Baška Voda - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 0
             
Donja Stubica 06.11.2021. 17:00 STK STUBICA Donja Stubica - STK JADRAN Poreč 4 : 2
Jastrebarsko 27.11.2021. 11:00  STK JASKA Jastrebarsko - ŽSTK PULA 2 Pula 4 : 2
Crikvenica 06.11.2021. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 1
Baška Voda 06.11.2021. 17:00 STK URANIA Baška Voda - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 0 bb
      5.kolo      
Poreč 20.11.2021. 11:00 STK JADRAN Poreč - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 3 : 4
Pula 20.11.2021. 11:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 2
Samobor 20.11.2021. 11:00 STK SAMOBOR Samobor - STK URANIA Baška Voda 1 : 4
Donja Stubica 20.11.2021. 11:00 STK STUBICA Donja Stubica - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
             
Poreč 20.11.2021. 17:00 STK JADRAN Poreč - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 3 : 4
Pula 20.11.2021. 17:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK VELIKA GORICA STANFAR V.Gorica 4 : 0
Sveta Nedjelja 20.11.2021. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STK URANIA Baška Voda 0 : 4
Jastrebarsko 20.11.2021. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 3
      6.kolo      
Crikvenica 04.12.2021. 11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JADRAN Poreč 4 : 1
Baška Voda 04.12.2021. 11:00 STK URANIA Baška Voda - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 1
Dugo Selo 04.12.2021. 11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 1
Velika Gorica 04.12.2021. 11:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
             
Crikvenica 04.12.2021. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - ŽSTK PULA 2 Pula 4 : 1
Baška Voda 04.12.2021. 17:00 STK URANIA Baška Voda - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 3
Dugo Selo 04.12.2021. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
Velika Gorica 04.12.2021. 17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 1
      7.kolo      
Samobor 05.02.2022. 10:00  STK SAMOBOR Samobor - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 1
Jastrebarsko 25.03.2022. 19:00  STK JASKA Jastrebarsko - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 1
Baška Voda 15.01.2022.   17:00 STK URANIA Baška Voda - STK CRIKVENICA Crikvenica 4 : 2
Dugo Selo 11.02.2022. 18:00  STŠK DUGO SELO Dugo Selo - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 2
Pula 15.01.2022.   17:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK JADRAN Poreč 4 : 0
      8.kolo      
Pula 29.01.2022.   11:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
Poreč 29.01.2022.    11:00 STK JADRAN Poreč - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 2
Velika Gorica 29.01.2022.    11:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 0
Dugo Selo 29.01.2022.    11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
             
Poreč 29.01.2022.    17:00 STK JADRAN Poreč - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
Pula 29.01.2022.    17:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 0
Dugo Selo 29.01.2022.    17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 0
Velika Gorica 29.01.2022.    17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 4
      9.kolo      
Baška Voda 19.02.2022. 11:00 STK URANIA Baška Voda - STK JADRAN Poreč 4 : 0
Crikvenica 19.02.2022.  11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
Jastrebarsko 12.02.2022.  11:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SAMOBOR Samobor 4 : 0
Donja Stubica 01.04.2022. 18:30  STK STUBICA Donja Stubica - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 3 : 4
             
Baška Voda 19.02.2022.  17:00 STK URANIA Baška Voda - ŽSTK PULA 2 Pula 4 : 1
Crikvenica 19.02.2022.  17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 0 bb
Donja Stubica 19.02.2022.  17:00 STK STUBICA Donja Stubica - STK SAMOBOR Samobor 4 : 2
Jastrebarsko 13.03.2022. 11:00  STK JASKA Jastrebarsko - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 1
      10.kolo      
Pula 05.03.2022.  11:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 2
Poreč 05.03.2022.   11:00 STK JADRAN Poreč - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
Samobor 05.03.2022.   11:00 STK SAMOBOR Samobor - STK CRIKVENICA Crikvenica 2 : 4
Dugo Selo 05.03.2022.   11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK URANIA Baška Voda 0 : 4
             
Poreč 05.03.2022.   17:00 STK JADRAN Poreč - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 2
Pula 05.03.2022.   17:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 2
Sveta Nedjelja 05.03.2022.   17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
Velika Gorica 05.03.2022.   17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK URANIA Baška Voda 2 : 4
      11.kolo      
Velika Gorica 19.03.2022.   11:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - STK JADRAN Poreč 4 : 1
Dugo Selo 19.03.2022.    11:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - ŽSTK PULA 2 Pula 1 : 4
Baška Voda 19.03.2022.    11:00 STK URANIA Baška Voda - STK SAMOBOR Samobor 2 : 4
Crikvenica 19.03.2022.   11:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK STUBICA Donja Stubica 4 : 0
             
Dugo Selo 19.03.2022.    17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JADRAN Poreč 3 : 4
Velika Gorica 19.03.2022.    17:00 HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica - ŽSTK PULA 2 Pula 3 : 4
Baška Voda 19.03.2022.    17:00 STK URANIA Baška Voda - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja 4 : 0
Crikvenica 01.04.2022. 18:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JASKA Jastrebarsko 2 : 4
      12.kolo      
Poreč 02.04.2022. 11:00 STK JADRAN Poreč - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
Donja Stubica 02.04.2022.  11:00 STK STUBICA Donja Stubica - STK URANIA Baška Voda 2 : 4
Sveta Nedjelja 02.04.2022.  11:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 4
Samobor 02.04.2022.  11:00 STK SAMOBOR Samobor - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 1
             
Pula 02.04.2022.  17:00 ŽSTK PULA 2 Pula - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
Jastrebarsko 02.04.2022.  17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK URANIA Baška Voda 4 : 1
Samobor 02.04.2022.  17:00 STK SAMOBOR Samobor - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
Sveta Nedjelja 02.04.2022.  17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sv.Nedelja - HSTK VELIKA GORICA Velika Gorica 4 : 2