1.HL muški istok

PROPOZICIJE 1.HL preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - jesen 2020/21 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU preuzmi
COVID-19 PROTOKOL preuzmi
      1.kolo      
Mihovljan 03.10.2020. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 2
Koprivnica 03.10.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK MLADOST Petrinja 2 : 4
Nova Gradiška 03.10.2020. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK BRESTOVAC Brestovac 3 : 4
Čakovec 03.10.2020. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 1 : 4
Osijek 03.10.2020. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 2
      2.kolo      
Mihovljan 10.10.2020. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 2
Varaždin 10.10.2020. 11:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK VODOVOD 2 Osijek 3 : 4
Koprivnica 10.10.2020. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK PUTJANE Čakovec 4 : 0
Nova Gradiška 10.10.2020. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK MLADOST Petrinja 0 : 4
             
Mihovljan 10.10.2020. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK VODOVOD 2 Osijek 4 : 1
Varaždin 10.10.2020. 17:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK OLIMPIJA Osijek 4 : 0
Koprivnica 10.10.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 3 : 4
Brestovac 10.10.2020. 17:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK MLADOST Petrinja 0 : 4
      3.kolo      
Osijek odgoda Covid   STK VODOVOD 2 Osijek - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Čakovec 24.10.2020. 11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK BRESTOVAC Brestovac 3 : 4
Čakovec 24.10.2020. 11:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK STRMAC Nova Gradiška 4 : 1
Mihovljan odgoda Covid. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
             
Osijek odgoda Covid. 17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Čakovec 24.10.2020. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK STRMAC Nova Gradiška 3 : 4
Čakovec 24.10.2020. 17:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK BRESTOVAC Brestovac 4 : 1
Varaždin odgoda Covid. 17:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
      4.kolo      
Koprivnica 07.11.2020. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Nova Gradiška 07.11.2020. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Brestovac 07.11.2020. 11:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Petrinja 07.11.2020. 11:00 STK MLADOST Petrinja - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
             
Koprivnica 07.11.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Nova Gradiška 07.11.2020. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Brestovac 07.11.2020. 17:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Petrinja 07.11.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0
      5.kolo      
Osijek 21.11.2020. 11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0
Osijek 21.11.2020. 11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Mihovljan 21.11.2020. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Koprivnica 21.11.2020. 11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
             
Osijek 21.11.2020. 17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Osijek 21.11.2020. 17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0
Varaždin 21.11.2020. 17:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Koprivnica 21.11.2020. 17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK BRESTOVAC Brestovac 0 : 0
      6.kolo      
Nova Gradiška 05.12.2020. 11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Brestovac 05.12.2020. 11:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Čakovec 05.12.2020. 11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Čakovec 05.12.2020. 11:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
             
Nova Gradiška 05.12.2020. 17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Brestovac 05.12.2020. 17:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Čakovec 05.12.2020. 17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Čakovec 05.12.2020. 17:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
      7.kolo      
Varaždin   17:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Petrinja   17:00 STK MLADOST Petrinja - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Brestovac   17:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Čakovec   17:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Osijek   17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
      8.kolo      
Osijek   11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Osijek   11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Čakovec   11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Petrinja   11:00 STK MLADOST Petrinja - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
             
Osijek   17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Osijek   17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Čakovec   17:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Petrinja   17:00 STK MLADOST Petrinja - STK BRESTOVAC Brestovac 0 : 0
      9.kolo      
Petrinja   11:00 STK MLADOST Petrinja - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Brestovac   11:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Nova Gradiška   11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0
Koprivnica   11:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
             
Petrinja   17:00 STK MLADOST Petrinja - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Nova Gradiška   17:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Brestovac   17:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0
Koprivnica   17:00 STK PODRAVKA Koprivnica - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
      10.kolo      
Osijek   11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Varaždin   11:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Mihovljan   11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK BRESTOVAC Brestovac 0 : 0
Čakovec   11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
             
Osijek   17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
Mihovljan   17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Varaždin   17:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK BRESTOVAC Brestovac 0 : 0
Čakovec   17:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
      11.kolo      
Čakovec   11:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Čakovec   11:00 STK PUTJANE Čakovec - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Petrinja   11:00 STK MLADOST Petrinja - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Nova Gradiška   11:00 STK STRMAC Nova Gradiška - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
             
Čakovec   17:00 STK PUTJANE Čakovec - STK VODOVOD 2 Osijek 0 : 0
Čakovec   17:00 STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec - STK OLIMPIJA Osijek 0 : 0
Petrinja   17:00 STK MLADOST Petrinja - STK ŽELJEZNIČAR Varaždin 0 : 0
Brestovac   17:00 STK BRESTOVAC Brestovac - STK PODRAVKA Koprivnica 0 : 0
      12.kolo      
Osijek   11:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Osijek   11:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK BRESTOVAC Brestovac 0 : 0
Varaždin   11:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Mihovljan   11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0
             
Osijek   17:00 STK VODOVOD 2 Osijek - STK STRMAC Nova Gradiška 0 : 0
Osijek   17:00 STK OLIMPIJA Osijek - STK BRESTOVAC Brestovac 0 : 0
Mihovljan   17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK PUTJANE Čakovec 0 : 0
Varaždin   17:00 STK ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK MSTČ ČAKOVEC Čakovec 0 : 0