HEP Superliga muški

 
PROPOZICIJE SUPERLIGE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - jesen 2019/20 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC UA ODGODU preuzmi
      1.kolo        
Slavonski Brod 28.09.2019. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Split 28.09.2019. 15:00 STK SPLIT Split - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Dugo Selo 28.09.2019. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Varaždin 28.09.2019. 11:00 STK STARR Varaždin - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Pula 28.09.2019. 16:00 STK PULA Pula - STK POŽEGA Požega   0 : 0
      2.kolo        
Zagreb 05.10.2019. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Rijeka 05.10.2019. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK PULA Pula   0 : 0
Osijek 05.10.2019. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK STARR Varaždin   0 : 0
Dubrovnik 05.10.2019. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Slavonski Brod 05.10.2019. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK SPLIT Split   0 : 0
      3.kolo        
Split 19.10.2019. 15:00 STK SPLIT Split - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Dugo Selo 19.10.2019. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Varaždin 19.10.2019. 11:00 STK STARR Varaždin - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Pula 19.10.2019. 16:00 STK PULA Pula - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Požega 19.10.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
      4.kolo        
Zagreb 26.10.2019. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Osijek 26.10.2019. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Dubrovnik 26.10.2019. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK PULA Pula   0 : 0
Slavonski Brod 26.10.2019. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK STARR Varaždin   0 : 0
Split 26.10.2019. 15:00 STK SPLIT Split - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
      5.kolo        
Dugo Selo 02.11.2019. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Varaždin 02.11.2019. 11:00 STK STARR Varaždin - STK SPLIT Split   0 : 0
Pula 02.11.2019. 16:00 STK PULA Pula - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Požega 02.11.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Rijeka 02.11.2019. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
      6.kolo        
Zagreb 16.11.2019. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Dubrovnik 16.11.2019. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Slavonski Brod 16.11.2019. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Split 16.11.2019. 15:00 STK SPLIT Split - STK PULA Pula   0 : 0
Dugo Selo 16.11.2019. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK STARR Varaždin   0 : 0
      7.kolo        
Varaždin 30.11.2019. 11:00 STK STARR Varaždin - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Pula 30.11.2019. 16:00 STK PULA Pula - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Požega 30.11.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK SPLIT Split   0 : 0
Rijeka 30.11.2019. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Osijek 30.11.2019. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
      8.kolo        
Zagreb 07.12.2019. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Slavonski Brod 07.12.2019. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Split 07.12.2019. 15:00 STK SPLIT Split - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Dugo Selo 07.12.2019. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Varaždin 07.12.2019. 11:00 STK STARR Varaždin - STK PULA Pula   0 : 0
      9.kolo        
Pula 14.12.2019. 16:00 STK PULA Pula - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Požega 14.12.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK STARR Varaždin   0 : 0
Rijeka 14.12.2019. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Osijek 14.12.2019. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK SPLIT Split   0 : 0
Dubrovnik 14.12.2019. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
      10.kolo        
Zagreb 18.01.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Dubrovnik 18.01.2020. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK SPLIT Split   0 : 0
Osijek 18.01.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Rijeka 18.01.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK STARR Varaždin   0 : 0
Požega 18.01.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK PULA Pula   0 : 0
      11.kolo        
Požega 01.02.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Pula 01.02.2020. 16:00 STK PULA Pula - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Varaždin 01.02.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Dugo Selo 01.02.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Split 01.02.2020. 15:00 STK SPLIT Split - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
      12.kolo        
Zagreb 15.02.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK SPLIT Split   0 : 0
Slavonski Brod 15.02.2020. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Dubrovnik 15.02.2020. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK STARR Varaždin   0 : 0
Osijek 15.02.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK PULA Pula   0 : 0
Rijeka 15.02.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK POŽEGA Požega   0 : 0
      13.kolo        
Rijeka 22.02.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Požega 22.02.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Pula 22.02.2020. 16:00 STK PULA Pula - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Varaždin 22.02.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Dugo Selo 22.02.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SPLIT Split   0 : 0
      14.kolo        
Zagreb 14.03.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Split 14.03.2020. 15:00 STK SPLIT Split - STK STARR Varaždin   0 : 0
Slavonski Brod 14.03.2020. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK PULA Pula   0 : 0
Dubrovnik 14.03.2020. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Osijek 14.03.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
      15.kolo        
Osijek 04.04.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Rijeka 04.04.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0
Požega 04.04.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Pula 04.04.2020. 16:00 STK PULA Pula - STK SPLIT Split   0 : 0
Varaždin 04.04.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
      16.kolo        
Zagreb 18.04.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK STARR Varaždin   0 : 0
Dugo Selo 18.04.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK PULA Pula   0 : 0
Split 18.04.2020. 15:00 STK SPLIT Split - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Slavonski Brod 18.04.2020. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Dubrovnik 18.04.2020. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
      17.kolo        
Dubrovnik 16.05.2020. 17:00 STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik - GSTK ZAGREB Zagreb   0 : 0
Osijek 16.05.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod 0 : 0
Rijeka 16.05.2020. 17:00 STK SRDOČI Rijeka - STK SPLIT Split   0 : 0
Požega 16.05.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STŠK DUGO SELO Dugo Selo   0 : 0
Pula 16.05.2020. 16:00 STK PULA Pula - STK STARR Varaždin   0 : 0
      18.kolo        
Zagreb 23.05.2020. 11:00 GSTK ZAGREB Zagreb - STK PULA Pula   0 : 0
Varaždin 23.05.2020. 11:00 STK STARR Varaždin - STK POŽEGA Požega   0 : 0
Dugo Selo 23.05.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SRDOČI Rijeka   0 : 0
Split 23.05.2020. 15:00 STK SPLIT Split - STK VODOVOD Osijek   0 : 0
Slavonski Brod 23.05.2020. 17:00 STK SLAVONSKI BROD Slavonski Brod - STK LIBERTAS MARINCOLOR Dubrovnik 0 : 0