Kalendar natjecanja - sezona 2022/23

KALENDAR NATJECANJA JESEN 2022/23 TABELARNO

KALENDAR NATJECANJA JESEN 2022/23 PISANO

Datum Vrsta turnira Natjecanje Organizator Kolo/Kategorija NAPOMENA
27.-28.09. HSTS turniri Otvoreni turnir Tis-a STK Tis KL, NM, MK, K, MJ, J Dugo Selo
23.-28.08. WTT seniori WTT Feeder Olomouc Olomouc (CZE)    
30.08-04.09. WTT seniori WTT Feeder Panagyrishte Panagyrishte (BUL)    
30.08.-05.09. WTT youth WTT Youth Contender Varazdin Varazdin (CRO)    
30.08.-05.09. WTT youth WTT Youth Contender Otocec Otocec (SLO)    
07.-11.09. WTT youth WTT Youth Star Contender Skopje Skopje MKD    
07.-11.09. ETTU klubovi Champions League M Stage 1      
07.-11.09. ETTU klubovi Champions League W Stage 1      
07.-11.09. ETTU klubovi Europe Cup M Stage 1      
07.-11.09. ETTU klubovi Europe Cup W Stage 1      
10.-11.09. HSTS turniri Memorijal Barba Tomo Amižić STK Donat  NM, MK, K, MJ, J, S Zadar
13.-18.09. WTT seniori WTT Contender Almaty Almaty (KAZ)    
14.-18.09. ETTU youth Europsko prvenstvo U21 Cluj Napoca (ROU)    
17.09. HSTS lige Supeliga muški    1.kolo  
17.09. HSTS lige Superliga žene   1.kolo  
24.-25.09. HSTS lige Supeliga muški    2.kolo  
24.09. HSTS lige Superliga žene   2.kolo  
24.09. HSTS lige 1.HL muški istok    1.kolo  
24.09. HSTS lige 1.HL muški zapad   1.kolo  
24.09. HSTS lige 1.HL žene istok   1.kolo  
24.09. HSTS lige 1.HL žene zapad   1.kolo  
25.09. HSTS regije 1.otvoreni regijski turniri      
30.09.-02.10. ETTU youth Europe Youth Top 10 Tours (FRA)    
30.09.-09.10. ITTF  seniori Ekipno SP za seniore i seniorke Chengdu (CHN)    
01.-02.10. HSTS turniri Kup Grada Bjelovara STK Bjelovar KL, NM, MK, K, MJ, J Bjelovar
02.-09.10. WTT youth WTT Youth Contender Podgorica Podgorica (MNE)    
08.10. HSTS lige 1.HL muški istok    2.kolo  
08.10. HSTS lige 1.HL muški zapad   2.kolo  
08.10. HSTS lige 1.HL žene istok   2.kolo  
08.10. HSTS lige 1.HL žene zapad   2.kolo  
08.10. HSTS Prvenstvo hrvatskih otoka STK Pag Pag  
15.-16.10. HSTS turniri Memorijal Matija Gregić STK Vodovod  NM, MK, K, MJ, J, S Osijek
15.-16.10. ETTU reprezentacije kvalifikacije za EP Hrvatska - Austrija      
15.-16.10. ETTU reprezentacije kvalifikacije za EP - B grupe (HRV, FIN, NOR) Helsinki (FIN)    
18.-23.10. ETTU klubovi Europe Cup M Stage 2      
18.-23.10. ETTU klubovi Europe Cup W Stage 2      
18.-23.10. ETTU klubovi Champions League M+W  R1 + R2    
22.-23.10. HSTS lige Supeliga muški    3.kolo  
22.10. HSTS lige Superliga žene   3.kolo  
22.10. HSTS lige 1.HL muški istok    3.kolo  
22.10. HSTS lige 1.HL muški zapad   3.kolo  
22.10. HSTS lige 1.HL žene istok   3.kolo  
22.10. HSTS lige 1.HL žene zapad   3.kolo  
23.10. HSTS regije 2.otvoreni regijski turniri      
29.-30.10. HSTS lige Supeliga muški    4.kolo  
29.10. HSTS lige Superliga žene   4.kolo  
29.10. HSTS lige 1.HL muški istok    4.kolo  
29.10. HSTS lige 1.HL muški zapad   4.kolo  
29.10. HSTS lige 1.HL žene istok   4.kolo  
29.10. HSTS lige 1.HL žene zapad   4.kolo  
30.10.-05.11. WTT youth WTT Youth Contender Lignano Lignano (ITA)    
31.10.-06.11. WTT seniori WTT Nova Gorica Nova Gorica (SLO)    
03.-09.11. WTT youth WTT Youth Contender Szombathely Szombathely (HUN)    
04.-06.11. HSTS turniri Memorijal Mirko Abramović STK Varaždin KL, NM, MK, K, MJ, J Varaždin
07.-13.11. WTT youth WTT Youth Contender Senec Senec (SLO)    
8.-13.11. ETTU klubovi Champions League W  R3+R4    
12.-13.11. HSTS lige Supeliga muški    5.kolo  
12.11. HSTS lige Superliga žene   5.kolo  
12.11. HSTS lige 1.HL muški istok    5.kolo  
12.11. HSTS lige 1.HL muški zapad   5.kolo  
12.11. HSTS lige 1.HL žene istok   5.kolo  
12.11. HSTS lige 1.HL žene zapad   5.kolo  
15.-20.11. ETTU klubovi Champions League M R3+R4    
15.-20.11. ETTU klubovi Europe Cup M R3 (2 susreta)    
15.-20.11. ETTU klubovi Europe Cup W R3 (2 susreta)    
19.-20.11. HSTS lige Supeliga muški    6.kolo  
19.11. HSTS lige Superliga žene   6.kolo  
19.11. HSTS lige 1.HL muški istok    6.kolo  
19.11. HSTS lige 1.HL muški zapad   6.kolo  
19.11. HSTS lige 1.HL žene istok   6.kolo  
19.11. HSTS lige 1.HL žene zapad   6.kolo  
20.11. HSTS regije 3.otvoreni regijski turniri      
25.-27.11. ETTU klubovi Europe Trophy Men's R1      
25.-27.11. ETTU klubovi Europe Trophy Woen's R1      
29.11.-4.12. ETTU klubovi Champions League W  R5+R6    
30.11. ETTU reprezentacije kvalifikacije za EP Španjolska - Hrvatska      
04.-11.12. ITTF Youth SP za juniore i kadete Tunis (TUN)    
10.-11.12. HSTS turniri Dubrovnik Open STK Libertas Marinkolor   Dubrovnik
13.-18.12. ETTU klubovi Europe Cup M R5+R6    
13.-18.12. ETTU klubovi Champions League W  QF (2 susreta)