Kalendar natjecanja - sezona 2021/22

KALENDAR NATJECANJA PROLJEĆE 2021/22

ORGANIZATORI NATJECANJA - preuzimanje

10.-15.01. ITTF WTT WTT Feeder Series Düsseldorf (GER)
12-16.01. ETTU Champions league muški  
12-16.01. ETTU Champions league žene  
12-16.01. ETTU Europe Cup muški  
12-16.01. ETTU Europe Cup žene  
15.01. HSTS lige 1.HL žene  
15.01. HSTS lige 1.HL muški  
15-16.01. HSTS lige zaostali susreti Superliga muški i Superliga žene  
16.01. HSTS PH Regijske ekipne kvalifikacije za PH - ML-K i ML-J  
22.-23.01. HSTS lige zaostali susreti Superliga muški i Superliga žene  
22.01. HSTS reg-poz-top Regijski kvalifikacijski turnir za poz.turnir 2.grupe ML-K, ML-J  
23.01. HSTS PH Regijske ekipne kvalifikacije za PH  JUN  
17-23.01. ETTU Champions league muški  
17-23.01. ETTU Champions league žene  
17-23.01. ETTU Europe Cup muški  
17-23.01. ETTU Europe Cup žene  
17.-20.01. ITTF WTT WTT Feeder Series Düsseldorf (GER)
29.01. HSTS lige 1.HL muški  
29.01. HSTS lige 1.HL žene  
29.01. HSTS reg-poz-top Regijski kvalifikacijski turnir za poz.turnir 2.grupe NMK, KAD  
30.01. HSTS PH PH za mlađe seniore i mlađe seniorke  
30.01. HSTS reg-poz-top Regijski kvalifikacijski turnir za poz.turnir 2.grupe JUN  
28.-30.01. ETTU Europe Trophy  
05.02. HSTS reg-poz-top Pozivni turnir 2.grupe za mlađe kadete i mlađe kadetkinje Vrsar, Donji Miholjac
06.02. HSTS reg-poz-top Pozivni turnir 2.grupe za mlađe juniore i mlađe juniorke Zagreb, Vinkovci
06.02. HSTS PH Kvalifikacije za PH za seniore i seniorke  
02.-06.02. ITTF youth WTT Youth Star Contender Tunis Tunis (TUN)
12.02. HSTS reg-poz-top Pozivni turnir 2.grupe za kadete i kadetkinje Vinkovci, Osijek
13.02. HSTS reg-poz-top Pozivni turnir 2.grupe za juniore i juniorke Zagreb
09-13.02. ETTU Champions league žene  
14.-18.02. HSTS Kup Hrvatske 1.kolo  
19.02. HSTS lige Superliga žene  
19.02. HSTS lige Superliga muški   
19.02. HSTS lige 1.HL muški  
19.02. HSTS lige 1.HL žene  
16-20.02. ETTU Champions league muški  
16-20.02. ETTU Champions league žene  
20.02. HSTS reg-poz-top Pozivni turnir 2.grupe za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje Osijek, Zagreb
16-20.02. ETTU Europe Cup muški  
16-20.02. ETTU Europe Cup žene  
14.-20.02. ITTF youth WTT Youth Contender Metz Metz (FRA)
14.-20.02. ITTF youth WTT Youth Contender Spa Spa (BEL)
26-27.02. HSTS reg-poz-top TOP 16 za mlađe juniore i mlađe juniorke Zagreb
26-27.02. HSTS reg-poz-top TOP 16 za mlađe kadete i mlađe kadetkinje Pula, Osijek
26-27.02. ETTU Europe TOP 16 Cup Montruex (SUI)
21.-27.02. ITTF youth WTT Youth Contender Vila Real Vila Real (POR)
28.02.-06.03. ITTF WTT WTT Contender Oman * Muscat
05-06.03. HSTS lige Superliga muški   
05.03. HSTS lige Superliga žene  
05.03. HSTS lige 1.HL muški  
05.03. HSTS lige 1.HL žene  
02-06.03. ETTU Champions league muški  
02-06.03. ETTU Europe Cup muški  
02-06.03. ETTU Europe Cup žene  
04.-06.03. ETTU Europe Trophy  
06.03. HSTS PH Regijske ekipne kvalifikacije za NMK + KAD   
12-13.03. HSTS turnir Memorijal Đuro Dubenik Dugo Selo
07.-20.03. ITTF WTT WTT Grand Smash South East Asia
07.-13.03. ITTF youth WTT Youth Star Contender Doha Doha (QAT)
14.-18.03. HSTS Kup Hrvatske 2.kolo  
19.-20.03. HSTS lige Superliga muški   
19.03. HSTS lige Superliga žene  
19.03. HSTS lige 1.HL muški  
19.03. HSTS lige 1.HL žene  
19-20.03. HSTS reg-poz-top TOP 16 za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje Zagreb
21.-27.03. ITTF youth WTT Youth Contender Tunis Tunis (TUN)
21.-27.03. ITTF WTT WTT Contender Doha Doha (QAT)
26-27.03. HSTS reg-poz-top TOP 16 za kadete i kadetkinje Trnovec Bartol., Pula
26-27.03. HSTS reg-poz-top TOP 16 za juniore i juniorke Zagreb
28.03.-03.04. ITTF WTT WTT Star Contender Doha Doha (QAT)
28.03.-03.04. ITTF youth WTT Youth Star Contender Otočec Otočec (SLO)
02-03.04. HSTS lige Superliga muški   
02.04. HSTS lige Superliga žene  
02.04. HSTS lige 1.HL muški  
02.04. HSTS lige 1.HL žene  
01-03.04. ETTU Champions league muški  
03.04. HSTS PH Kvalifikacije za PH za mlađe juniore i mlađe juniorke  
03.04. HSTS PH Kvalifikacije za PH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje  
01-03.04. ETTU Champions league žene  
01-03.04. ETTU Europe Cup muški  
01-03.04. ETTU Europe Cup žene  
04.-10.04. ITTF youth WTT Youth Contender Rio de Janeiro Rio de Janeiro (BRA)
11.-15.04. HSTS Kup Hrvatske 1/4F  
09-10.04. HSTS lige Superliga muški   
09-10.04. HSTS lige Superliga žene  
10.04. HSTS PH Kvalifikacije za PH za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje  
08-10.04. ETTU Champions league muški  
08-10.04. ETTU Champions league žene  
08-10.04. ETTU Europe Cup muški  
08-10.04. ETTU Europe Cup žene  
08.-10.04. ETTU Europe Trophy  
22.-24.04. HSTS PH PH za NMK i ML-J Vrsar  
18.-24.04. ITTF youth WTT Youth Contender Tbilisi Tbilisi (GEO)
30.04.-01.05. HSTS lige Superliga muški   
30.04.-01.05. HSTS lige Superliga žene  
29.04.-01.05. HSTS lige Kvalifikacije za popunu 1.HL rez.termin: 03.-05.06. 
29.04.-01.05. ETTU Europe Trophy  
27.04.-01.05. ITTF youth WTT Youth Contender Linz Linz (AUT)
01.05. HSTS PH Kvalifikacije za PH za juniore i juniorke  
01.05. HSTS PH Kvalifikacije za PH za kadete i kadetkinje  
06.-08.05. HSTS PH PH za seniore i seniorke  
14.-15.05. HSTS ZAVRŠNICA KUP HRVATSKE   
13.-15.05. HSTS PH PH za KAD Pula  
20.-22.05. HSTS turnir Zagiping Zagreb
16.-22.05. ITTF youth WTT Youth Contender Berlin Berlin (GER)
23.-30.05. ITTF youth WTT Champions China  
16.-22.05. ITTF youth WTT Youth Contender Wladyslawowo Wladyslawowo (POL)
24.-30.05. ITTF youth WTT Youth Contender Platja d'Aro Platja d'Aro (ESP)
27-29.05. HSTS PH PH za ML-K, JUN Split
30.05.-05.06. ITTF youth WTT Champions China  
06.-12.06. ITTF WTT WTT Champions China  
06.-12.06. ITTF youth WTT Youth Contender Havirov Havirov (CZE)
13.-19.06. ITTF WTT WTT Contender Zagreb Zagreb (CRO)
16.-19.06. ETTU Europe Under 13 Challenge Podgorica (MNE)
20.-26.06. ITTF WTT WTT Feeder Series Otočec (SLO)
25.06.-02.07. ETTU Europsko veteransko prvenstvo Rimini (ITA)
11.-17.07. ITTF WTT WTT Star Contender (European Summer Series)  Budapest (HUN)
18.-22.07. ITTF WTT WTT Feeder (European Summer Series) Budapest (HUN)
18.-23.07. ITTF WTT WTT Champions (European Summer Series) Budapest (HUN)
06-15.07. ETTU Europsko prvenstvo za kadete i juniore Beograd (SRB)