Pula uzela dva naslova, zlato za TIS i Donji Miholjac

U petak se u Osijeku igrala ekipna završnica prvenstva Hrvatske za kadete i najmlađe kadete.

Najviše usjeha ostvarili su Puljani, koji su osvojili dva naslova prvaka i to u konkurenciji kadetkinja i najmlađih kadeta, dok su u konkurenciji kadeta osvojili broncu. Inače, posebno se mogu pohvaliti naslovom u kategorijom kadetkinja, jer su prošli vikend s tom istom ekipom postali prvaci i u kategoriji mlađih kadetkinja. Najmanje sreće u ekipnom dijelu u Osijeku imali su Dugoselčani, koji su imali ekipe u svim kategorijama. U tri konkurencije su osvojili četvrto mjesto, a u jednoj, kod kadetkinja, peto mjesto. Od tri susreta za broncu, dvaput su izgubili u petom meču.
Kod kadeta prvak je ekipa TIS-a, koja je u finalu s 3:1 bila bolja od GSTK Zagreb. Zagrebačka momčad iz Savske obranila je naslov iz prethodne sezone. U dvoboju za treće mjesto Pula je slavila nad Dugim Selom s 3:0. Kod kadetkinja titula je završila u rukama Pule, koja je u finalu s 3:2 svladala STK Zagreb. Broncu je osvojila ekipa Stubaka svladavši s 3:2 Samobor. Kod najmlađih kadeta Pula je obranila lanjski naslov prvaka, a u finalu su s 3:1 pobijedili Samobor. U borbi za treće mjesto Opatija '08. je bila bolja od Dugog Sela s 3:2. Prvakinje države u konkurenciji najmlađih kadetkinja, s čime su ponovili lanjski uspjeh, je ekipa Donjeg Miholjca koja je u s 3:0 svladala Malinsku Dubašnicu. U susretu za broncu Mladost je s 3:2 bila bolja od Dugog Sela.

Kadeti: 1. TIS, 2. GSTK Zagreb, 3. Pula
Kadetkinje: 1. Pula, 2. STK Zagreb, 3. Stubaki
Najmlađi kadeti: 1. Pula, 2. Samobor, 3. Opatija '08.
Najmlađe kadetkinje: 1. Donji Miholjac, 2. Malinska Dubašnica, 3. Mladost