Vijesti

Kadeti se izborili za I. diviziju, Benko i Smailji među 32

Naši kadeti su u borbi za 17. mjesto na Europskom prvenstvu u Varaždinu pobijedili Italiju s 3:0.

Kadetkinje 11., kadete čeka važan meč s Italijom

Ženska kadetska reprezentacija zauzela je 11. mjesto na Europskom prvenstvu u Varaždinu.

Kadetkinje sa Španjolskom, kadeti na Sloveniju

Kadetkinje su zaustavljene u osmini finala Europskog prvenstva u Varaždinu nakon što je s 3:1 bolja bila Belgija.

Hrvatska u vrhu s trofejnim reprezentacijama

Nedavno je u Varaždinu završilo juniorsko Europsko prvenstvo, koje je za Hrvatsku bilo vrlo uspješno.

Poziv za nastup na kvalifikacijskom turniru za EP

Izbornik ženske seniorske reprezentacije Darko Arapović poziva sljedeće igračice na nastup na kvalifikacijskom turniru za ekipno seniorsko prvenstvo Europe (Cluj Napoca, 28. rujna - 3. listopada 2021).

Kadetkinje s Belgijom za četvrtfinale Eura

Počelo je i kadetsko Europsko prvenstvo u Varaždinu.

Počelo kadetsko Europsko prvenstvo u Varaždinu

Nakon juniorskog Europskog prvenstva, u utorak u Varaždinu počelo i kadetsko EP.

Pucar zaustavljen u 2. kolu od Slovenca Tokića

Tomislav Pucar (33. na svijetu) nije se uspio plasirati u 3. kolo Olimpijskih igara, bolji je bio Slovenac Bojan Tokić s 4:0 (9, 8, 9, 10).

Starr, Libertas i Aquaestil saznali suparnike

Poznat je i ždrijeb klupskih europskih natjecanja, gdje ćemo ove godine imati tri predstavnika, varaždinski Starr, dubrovački Libertas Marinkolor i dugoreški Aquaestil.

Gaćinu u 2. kolu Olimpijskih igara zaustavio Lebesson

Andrej Gaćina oprostio se od pojedinačnog dijela Olimpijskih igara.

Četiri medalje za Hrvatsku, Ban i Arapović osvojili bronce!

Odlično juniorsko Europsko prvenstvo za hrvatske predstavnike.

Gaćina bolji od Togoanca, slijedi meč s Lebessonom

Andrej Gaćina uspješno je odradio meč 1. kola na Olimpijskim igrama, naš stolnotenisač je pobijedio Togoanca Dodji Kokoua Fannya s 4:0 (5, 6, 3, 11).