Srednja Hrvatska

Kategorija: Lige

3.HL

 

ADRESAR KLUBOVA          preuzimanje
RASPORED - PROLJEĆE 2023/24       preuzimanje
LJESTVICA           preuzimanje
ZAPISNIK SA ZBORA KLUBOVA       preuzimanje
      1.kolo      
Zabok 30.09.2023. 11:00 STK ZABOK II Zabok - STK STUBICA Donja Stubica 0 : 4 
Zagreb 30.09.2023. 11:00 STK ZAGREB II Zagreb - STŠK DUGO SELO II Dugo Selo 1 : 4
Velika Gorica 30.09.2023. 11:00 HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica - STK ALC'21 II Zagreb 4 : 1
      2.kolo      
Donja Stubica 07.10.2023. 11:00 STK STUBICA Donja Stubica - STK ALC'21 II Zagreb 4 : 0
Dugo Selo 07.10.2023. 11:00 STŠK DUGO SELO II Dugo Selo - HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica 4 : 0
Zabok 07.10.2023. 11:00 STK ZABOK II Zabok - STK ZAGREB II Zagreb 2 : 4
       3.kolo      
Zagreb 21.10.2023. 11:00 STK ZAGREB II Zagreb - STK STUBICA Donja Stubica 0 : 4
Velika Gorica 21.10.2023. 11:00 HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica - STK ZABOK II Zabok 4 : 0
Zagreb 21.10.2023. 11:00 STK ALC'21 II Zagreb - STŠK DUGO SELO II Dugo Selo 0 : 4
      4.kolo      
Donja Stubica 11.11.2023. 11:00 STK STUBICA Donja Stubica - STŠK DUGO SELO II Dugo Selo 4 : 2
Zabok 11.11.2023. 11:00 STK ZABOK II Zabok - STK ALC'21 II Zagreb 4 : 0
Zagreb 11.11.2023. 11:00 STK ZAGREB II Zagreb - HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica 4 : 3
      5.kolo      
Velika Gorica 18.11.2023. 11:00 HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica - STK STUBICA Donja Stubica 0 : 4
Zagreb 18.11.2023. 11:00 STK ALC'21 II Zagreb - STK ZAGREB II Zagreb 0 : 4
Dugo Selo 18.11.2023. 11:00 STŠK DUGO SELO II Dugo Selo - STK ZABOK II Zabok 4 : 0
      6.kolo      
Donja Stubica  03.02.2024. 11:00  STK STUBICA Donja Stubica STK ZABOK II Zabok 4 : 0
Dugo Selo  03.02.2024. 11:00  STŠK DUGO SELO II Dugo Selo STK ZAGREB II Zagreb 4 : 0 
Zagreb  03.02.2024. 11:00  STK ALC'21 II Zagreb - HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica 0 : 4
      7.kolo      
Zagreb  10.02.2024. 11:00  STK ALC'21 II Zagreb STK STUBICA Donja Stubica 0 : 4 
Velika Gorica  10.02.2024. 11:00   HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica STŠK DUGO SELO II Dugo Selo 1 : 4 
Zagreb  10.02.2024. 11:00   STK ZAGREB II Zagreb - STK ZABOK II Zabok 4 : 3 
       8.kolo      
Donja Stubica  02.03.2024. 11:00  STK STUBICA Donja Stubica   STK ZAGREB II Zagreb 4 : 0 
Zabok  02.03.2024. 11:00   STK ZABOK II Zabok   HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica 1 : 4 
Dugo Selo  02.03.2024. 11:00   STŠK DUGO SELO II Dugo Selo   STK ALC'21 II Zagreb 4 : 0 
      9.kolo       
Dugo Selo 16.03.2024. 11:00  STŠK DUGO SELO II Dugo Selo   STK STUBICA Donja Stubica 1 : 4 
Zagreb 16.03.2024. 11:00 STK ALC'21 II Zagreb   STK ZABOK II Zabok 0 : 4 
Velika Gorica 16.03.2024. 11:00 HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica   STK ZAGREB II Zagreb 0 : 4 
      10.kolo      
Donja Stubica 13.04.2024. 11:00 STK STUBICA Donja Stubica   HSTK VELIKA GORICA II Velika Gorica  
Zagreb 13.04.2024. 11:00 STK ZAGREB II Zagreb   STK ALC'21 II Zagreb  
Zabok 13.04.2024. 11:00 STK ZABOK II Zabok   STŠK DUGO SELO II Dugo Selo  
             
             
             
             











































Kategorija: Srednja Hrvatska

Preminuo Ivan Dumić

U 79. godini napustio nas je Ivan Dumić (13. listopada 1944. - 27. lipnja 2023.).

Kategorija: Srednja Hrvatska

Županica Karlovačke županije čestitala Aquaestilu

Povodom nedavnog nastupa ženske ekipe STK Aquaestil u portugalskoj Mirandeli na Grand Final turniru Europe Trophy Cupa i plasmana među tri najbolje europske ekipe u tom natjecanju, županica Karlovačke županije Martina Furdek Hajdin posjetila je Stolnoteniski dom Anton Tova Stipančić te igračicama i treneru Nikoli Vukelji uručila priznanja Županije.

Kategorija: Lige

Srednja Hrvatska

ADRESAR KLUBOVA         preuzimanje
RASPORED - PROLJEĆE 2023/24       preuzimanje
LJESTVICA           preuzimanje
ZAPISNIK SA ZBORA KLUBOVA       preuzimanje
      1.kolo      
Zagreb 30.09.2023. 17:00 STK MARATHON II Zagreb - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Ogulin 30.09.2023. 17:00 STK KLEK Ogulin - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 0
Samobor 30.09.2023. 17:00 STK SAMOBOR II Samobor - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4
Zagreb 30.09.2023. 17:00 STK RUDEŠ Zagreb - STK RITMO Zagreb 0 : 4
Zagreb 30.09.2023. 17:00 STK SUSEDGRAD Zagreb - STK ZAGOREC Krapina 4 : 1
      2.kolo      
Ogulin 07.10.2023. 11:00 STK KLEK Ogulin - STK SUSEDGRAD Zagreb 2 : 4
Jastrebarsko 07.10.2023. 11:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK ZAGOREC Krapina 4 : 0
Samobor 07.10.2023. 11:00 STK SAMOBOR II Samobor - STK RUDEŠ Zagreb 4 : 2
Sveta Nedelja 07.10.2023. 11:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK RITMO Zagreb 4 : 0
             
Ogulin 07.10.2023. 17:00 STK KLEK Ogulin - STK ZAGOREC Krapina 4 : 0
Jastrebarsko 07.10.2023. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SUSEDGRAD Zagreb 0 : 4
Samobor 07.10.2023. 17:00 STK SAMOBOR II Samobor - STK RITMO Zagreb 2 : 4
Sveta Nedelja 07.10.2023. 17:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK RUDEŠ Zagreb 4 : 0
      3.kolo      
Zagreb 21.10.2023. 11:00 STK SUSEDGRAD Zagreb - STK SAMOBOR II Samobor 4 : 0
Krapina 21.10.2023. 11:00 STK ZAGOREC Krapina - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4 bb
Zagreb 21.10.2023. 11:00 STK MARATHON II Zagreb - STK KLEK Ogulin 4 : 1
Zagreb 21.10.2023. 11:00 STK MERIX Zagreb - STK JASKA Jastrebarsko 2 : 4
             
Zagreb 21.10.2023. 17:00 STK SUSEDGRAD Zagreb - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 4 : 2
Krapina 21.10.2023. 17:00 STK ZAGOREC Krapina - STK SAMOBOR II Samobor 0 : 4 bb
Zagreb 21.10.2023. 17:00 STK MARATHON II Zagreb - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 1
Zagreb 21.10.2023. 17:00 STK MERIX Zagreb - STK KLEK Ogulin 0 : 4
      4.kolo      
Samobor 11.11.2023. 11:00 STK SAMOBOR II Samobor - STK MARATHON II Zagreb 4 : 0
Sveta Nedelja 11.11.2023. 11:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Zagreb 11.11.2023. 11:00 STK RUDEŠ Zagreb - STK SUSEDGRAD Zagreb 1 : 4
Zagreb 11.11.2023. 11:00 STK RITMO Zagreb - STK ZAGOREC Krapina 0 : 4
             
Samobor 11.11.2023. 17:00 STK SAMOBOR II Samobor - STK MERIX Zagreb 1 : 4
Sveta Nedelja 11.11.2023. 17:00 STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK MARATHON II Zagreb 4 : 1
Zagreb 11.11.2023. 17:00 STK RUDEŠ Zagreb - STK ZAGOREC Krapina 0 : 4
Zagreb 11.11.2023. 17:00 STK RITMO Zagreb - STK SUSEDGRAD Zagreb 0 : 4
      5.kolo      
Zagreb 18.11.2023. 11:00 STK MERIX Zagreb - STK RUDEŠ Zagreb 2 : 4
Zagreb 18.11.2023. 11:00 STK MARATHON II Zagreb - STK RITMO Zagreb 3 : 4
Ogulin 18.11.2023. 11:00 STK KLEK Ogulin - STK SAMOBOR II Samobor 4 : 0
Jastrebarsko 18.11.2023. 11:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4
             
Zagreb 18.11.2023. 17:00 STK MERIX Zagreb - STK RITMO Zagreb 4 : 0
Zagreb 18.11.2023. 17:00 STK MARATHON II Zagreb - STK RUDEŠ Zagreb 4 : 1
Ogulin 18.11.2023. 17:00 STK KLEK Ogulin - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 2 : 4
Jastrebarsko 18.11.2023. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SAMOBOR II Samobor 1 : 4
      6.kolo      
Zagreb 02.12.2023. 11:00 STK RUDEŠ Zagreb - STK KLEK Ogulin 4 : 3
Zagreb 02.12.2023. 11:00 STK RITMO Zagreb - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
Zagreb 02.12.2023. 11:00 STK SUSEDGRAD Zagreb - STK MARATHON II Zagreb 4 : 0
Krapina 02.12.2023. 11:00 STK ZAGOREC Krapina - STK MERIX Zagreb 4 : 0
             
Zagreb 02.12.2023. 17:00 STK RUDEŠ Zagreb - STK JASKA Jastrebarsko 1 : 4
Zagreb 02.12.2023. 17:00 STK RITMO Zagreb - STK KLEK Ogulin 4 : 1
Zagreb 02.12.2023. 17:00 STK SUSEDGRAD Zagreb - STK MERIX Zagreb 4 : 0
Krapina 02.12.2023. 17:00 STK ZAGOREC Krapina - STK MARATHON II Zagreb 4 : 0
      7.kolo       
Zagreb  03.02.2024. 17:00  STK MERIX Zagreb - STK MARATHON II Zagreb  1 : 4
Jastrebarsko  03.02.2024.  17:00  STK JASKA Jastrebarsko - STK KLEK Ogulin 4 : 2 
Sveta Nedelja  03.02.2024.  17:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja  - STK SAMOBOR II Samobor  4 : 0 
Zagreb 03.02.2024. 17:00  STK RITMO Zagreb - STK RUDEŠ Zagreb  2 : 4 
Krapina  03.02.2024.  17:00  STK ZAGOREC Krapina - STK SUSEDGRAD Zagreb 2 : 4 
      8.kolo       
Zagreb  10.02.2024.  11:00  STK SUSEDGRAD Zagreb  - STK KLEK Ogulin 4 : 0
Krapina  10.02.2024. 11:00  STK ZAGOREC Krapina  - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 2 
Zagreb  10.02.2024. 11:00  STK RUDEŠ Zagreb  - STK SAMOBOR II Samobor 4 : 0 
Zagreb  10.02.2024. 11:00  STK RITMO Zagreb  - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4 
             
Krapina  10.02.2024. 17:00  STK ZAGOREC Krapina  STK KLEK Ogulin 4 : 2 
Zagreb  10.02.2024. 17:00  STK SUSEDGRAD Zagreb  - STK JASKA Jastrebarsko  4 : 1 
Zagreb  10.02.2024.  17:00  STK RITMO Zagreb  - STK SAMOBOR II Samobor  4 : 0 
Zagreb  10.02.2024.  17:00 STK RUDEŠ Zagreb  - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja  0 : 4 
      9.kolo       
Samobor  02.03.2024. 11:00  STK SAMOBOR II Samobor  - STK SUSEDGRAD Zagreb  3 : 4 
Sveta Nedelja  02.03.2024. 11:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja  STK ZAGOREC Krapina 4 : 1 
Ogulin 02.03.2024.  11:00  STK KLEK Ogulin  - STK MARATHON II Zagreb 1 : 4 
Jastrebarsko  02.03.2024.  11:00  STK JASKA Jastrebarsko  - STK MERIX Zagreb 4 : 0 
             
Sveta Nedelja  02.03.2024. 17:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja - STK SUSEDGRAD Zagreb 4 : 2 
Samobor  02.03.2024.  17:00  STK SAMOBOR II Samobor  - STK ZAGOREC Krapina 4 : 2 
Jastrebarsko  02.03.2024.  17:00  STK JASKA Jastrebarsko  STK MARATHON II Zagreb  4 : 0 
Ogulin  02.03.2024.  17:00  STK KLEK Ogulin  - STK MERIX Zagreb  4 : 0 
      10.kolo       
Zagreb  16.03.2024.  11:00  STK MARATHON II Zagreb  - STK SAMOBOR II Samobor 2 : 4 
Zagreb  16.03.2024. 11:00  STK MERIX Zagreb  - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja 0 : 4 
Zagreb  16.03.2024. 11:00  STK SUSEDGRAD Zagreb  - STK RUDEŠ Zagreb 4 : 2 
Krapina  16.03.2024. 11:00  STK ZAGOREC Krapina  STK RITMO Zagreb  4 : 0 
             
Zagreb  16.03.2024.  17:00  STK MERIX Zagreb  - STK SAMOBOR II Samobor 1 : 4 
Zagreb  16.03.2024.  17:00  STK MARATHON II Zagreb  - STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja  1 : 4 
Krapina  16.03.2024.  17:00  STK ZAGOREC Krapina  - STK RUDEŠ Zagreb  4 : 1 
Zagreb  16.03.2024.  17:00  STK SUSEDGRAD Zagreb  - STK RITMO Zagreb 4 : 0 
      11.kolo       
Zagreb 13.04.2024.  11:00  STK RUDEŠ Zagreb - STK MERIX Zagreb  4 : 0 
Zagreb  13.04.2024.  11:00  STK RITMO Zagreb  - STK MARATHON II Zagreb 4 : 1 
Samobor  13.04.2024.  11:00  STK SAMOBOR II Samobor  - STK KLEK Ogulin 4 : 3 
Sveta Nedelja  13.04.2024.  11:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja  - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 0 
             
Zagreb  13.04.2024.  17:00  STK RITMO Zagreb  STK MERIX Zagreb  4 : 0 
Zagreb  13.04.2024.  17:00  STK RUDEŠ Zagreb  - STK MARATHON II Zagreb  4 : 2 
Sveta Nedelja  13.04.2024.  17:00  STK SVETA NEDELJA Sveta Nedelja  - STK KLEK Ogulin  4 : 0 
Samobor  13.04.2024.  17:00  STK SAMOBOR II Samobor  - STK JASKA Jastrebarsko 4 : 0 
      12.kolo       
Ogulin  27.04.2024. 11:00 STK KLEK Ogulin  - STK RUDEŠ Zagreb  
Jastrebarsko  27.04.2024.  11:00  STK JASKA Jastrebarsko  STK RITMO Zagreb   
Zagreb  27.04.2024.  11:00  STK MARATHON II Zagreb - STK SUSEDGRAD Zagreb   
Zagreb  27.04.2024.  11:00  STK MERIX Zagreb - STK ZAGOREC Krapina   
             
Jastrebarsko  27.04.2024.  17:00  STK JASKA Jastrebarsko  - STK RUDEŠ Zagreb   
Ogulin  27.04.2024.  17:00  STK KLEK Ogulin  - STK RITMO Zagreb   
Zagreb  27.04.2024.  17:00  STK MERIX Zagreb  STK SUSEDGRAD Zagreb   
Krapina  27.04.2024.  17:00  STK MARATHON II Zagreb  - STK ZAGOREC Krapina   
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Kategorija: Srednja Hrvatska

Srednja Hrvatska

Važna napomena: Odlukom Izvršnog odbora HSTS-a 6.9.2023. susrete 2. i 3. lige osiguravaju domaćini iz svojih redova. Ekipa koja zatraži licenciranoga suca od NK, obavezna je platiti suca i nadoknaditi eventualne putne troškove.

Propozicije 2.HL preuzimanje

Propozicije 3.HL preuzimanje

Pravilnik o radu regija preuzimanje

Kategorija: Srednja Hrvatska

Mladost najbolja ekipa grada Petrinje i županije

Velika čast za žensku seniorsku ekipu STK Mladost Petrinja, koja je proglašena za najbolju ekipu grada Petrinje, ali i Sisačko-moslavačke županije u 2022. godini.

Potkategorije