Kalendar natjecanja - sezona 2023/24

KALENDAR NATJECANJA PROLJEĆE 2023/24 TABELARNO

KALENDAR NATJECANJA PROLJEĆE 2023/24 PISANO

3.sij - 5.sij WTT Seniori WTT Finals Doha (Qat)    
8.sij - 13.sij WTT Seniori Star Contender Doha (Qat)    
11.sij - 14.sij WTT Seniori Contender Doha (Qat)    
13.sij - 14.sij HSTS turniri Memorijal Drago Čordaš STK Stubica Donja Stubica KLI-SEN K=0,7
15.sij - 18.sij WTT Seniori Feeder Corpus Christi (USA)    
16.sij - 19.sij WTT Youth Contender Antalya (TUR)    
20.sij -   HSTS turniri Regionalni ekipni kvalifikacijski turniri   KAD  
20.sij - 21.vlj ETTU reprezentacije Europa TOP 16 Montreux (SUI)    
22.sij - 25.vlj WTT Youth Contender Doha (Qat)    
23.sij - 28.sij WTT Seniori Star Contender Goa (IND)    
24.sij - 28.sij ETTU reprezentacije EP za U21 Skopje (MKD)    
27.sij - 28.sij HSTS turniri Memorijal Lovro Ratković HASTK Mladost Zagreb KLI-JUN K=1,0
30.sij - 1.vlj ETTU klubovi Europe Cup M 1/4F 1.susret      
30.sij - 1.vlj ETTU klubovi Europe Cup W 1/4F 1.susret      
30.sij - 1.vlj ETTU klubovi European Champions League  W 1/4F 1.susret      
31.sij - 4.vlj WTT Youth Star Contender Tunis (TUN)    
1.vlj - 4.vlj WTT Seniori Feeder Mancheser (ENG)    
2.vlj - 4.vlj ETTU klubovi Europe Cup M 1/4F 2.susret      
2.vlj - 4.vlj ETTU klubovi Europe Cup W 1/4F 2.susret      
2.vlj - 4.vlj ETTU klubovi European Champions League  W 1/4F 2.susret      
3.vlj -   HSTS lige Superliga muški   7.kolo  
3.vlj -   HSTS lige Superliga žene   7.kolo  
3.vlj -   HSTS lige 1.HL muški istok   7.kolo  
3.vlj -   HSTS lige 1.HL muški zapad   7.kolo  
3.vlj -   HSTS lige 1.HL žene istok   7.kolo  
3.vlj -   HSTS lige 1.HL žene zapad   7.kolo  
4.vlj -   05.03. HSTS regije 4.regionalni turniri   KLI, NMK
10.vlj - 11.vlj HSTS lige Superliga muški   8.kolo  
10.vlj -   HSTS lige Superliga žene   8.kolo  
10.vlj -   HSTS lige 1.HL muški istok   8.kolo  
10.vlj -   HSTS lige 1.HL muški zapad   8.kolo  
10.vlj -   HSTS lige 1.HL žene istok   8.kolo  
10.vlj -   HSTS lige 1.HL žene zapad   8.kolo  
10.vlj - 16.vlj WTT Youth Contender Vila Real (POR)    
12.vlj - 16.vlj HSTS kup Kup Hrvatske M    1.kolo 1.kolo
16.vlj - 25.vlj ITTF Champ. Svjetsko ekipno prvenstvo Busan (KOR)    
17.vlj - 18.vlj HSTS turniri Memorijal Đuro Dubenik STŠK Dugo Selo KLI-JUN K=1,0
21.vlj - 25.vlj ETTU Youth EYS Croatia Open Osijek CRO)    
23.vlj - 26.vlj WTT Youth Contender Tunis (TUN)    
25.vlj -   HSTS turniri Regionalne kvalifikacije za PH    SEN   rang nakon Stubica
27.vlj   29.vlj ETTU klubovi Europe Cup M 1/2F 1.susret      
27.vlj   29.vlj ETTU klubovi Europe Cup W 1/2F 1.susret      
27.vlj   29.vlj ETTU klubovi European Champions League  W 1/2F 1.susret      
28.vlj - 2.ožu WTT Youth Contender Algiers (ALG)    
1.ožu   3.ožu ETTU klubovi Europe Cup M 1/2F 2.susret      
1.ožu   3.ožu ETTU klubovi Europe Cup W 1/2F 2.susret      
1.ožu   3.ožu ETTU klubovi European Champions League  W 1/2F 2.susret      
2.ožu - 3.ožu HSTS lige Superliga muški   9.kolo  
2.ožu -   HSTS lige Superliga žene   9.kolo  
2.ožu -   HSTS lige 1.HL muški istok   9.kolo  
2.ožu -   HSTS lige 1.HL muški zapad   9.kolo  
2.ožu -   HSTS lige 1.HL žene istok   9.kolo  
2.ožu -   HSTS lige 1.HL žene zapad   9.kolo  
3.ožu -   26.03. HSTS regije Prvenstvo regije   KLI, NMK
4.ožu - 8.ožu HSTS kup Kup Hrvatske M    2.kolo 2.kolo
7.ožu - 10.ožu WTT Youth Contender Panagirishte (BUL)    
7.ožu - 17.ožu WTT Seniori Grand Smash Singapore (SGP)    
9.ožu - 10.ožu HSTS turniri Memorijal Ivica Švaljek STK Zagorec Krapina KLI-JUN  
13.ožu - 17.ožu ETTU Youth EYS Turkiye Open Nevsehir Cappadokia (TUR)    
14.ožu - 17.ožu WTT Youth Star Contender Singapore (SGP)    
16.ožu - 17.ožu HSTS lige Superliga muški   10.kolo  
16.ožu -   HSTS lige Superliga žene   10.kolo  
16.ožu -   HSTS lige 1.HL muški istok   10.kolo  
16.ožu -   HSTS lige 1.HL muški zapad   10.kolo  
16.ožu -   HSTS lige 1.HL žene istok   10.kolo  
16.ožu -   HSTS lige 1.HL žene zapad   10.kolo  
17.ožu - 20.ožu WTT Seniori Feeder Beirut (LBN)    
21.ožu - 22.ožu HSTS turniri PH Pojedinačno PH  Vrsar (HSTS) U21 K=1,8
21.ožu - 24.ožu WTT Seniori Feeder Beirut (LBN)    
22.ožu - 24.ožu HSTS turniri PH Pojedinačno PH  Vrsar (HSTS) SEN K=1,8
24.ožu -   HSTS turniri Regionalne kvalifikacije za PH    KAD ranglista nakon Krapina
25.ožu - 29.ožu HSTS kup Kup Hrvatske M    1/4F 1/4F
25.ožu - 29.ožu HSTS kup Kup Hrvatske Ž    1/4F 1/4F
26.ožu - 29.ožu WTT Youth Contender Beirut (LBN)    
26.ožu - 1.tra WTT Seniori Feeder Otočec (SLO)    
27.ožu - 31.ožu WTT Seniori Champions Incheon (KOR)    
31.ožu - 1.tra ETTU klubovi Champions League M FINAL 4 Saarbrucken    
2.tra - 7.tra WTT Seniori Feeder Varaždin (CRO)    
3.tra - 7.tra ETTU Youth EYS Greece Open Loutraki (GRE)    
6.tra - 7.tra HSTS turniri Kup Grada Rijeke STK Srdoči Rijeka NMK-JUN K=0,7
8.tra - 12.tra WTT Seniori Feeder Dusseldorf (GER)    
8.tra - 14.tra WTT Seniori Contender Taiyuan (CHN)    
10.tra - 14.tra WTT Youth Star Contender Podgorica (MNE)    
11.tra - 12.tra ITTF  World XD Qualification for OG Havirov (CZE)    
12.tra   14.tra ETTU klubovi European Champions League  W FIN 1.susret      
13.tra - 14.tra HSTS lige Superliga muški   11.kolo  
13.tra -   HSTS lige Superliga žene   11.kolo  
13.tra -   HSTS lige 1.HL muški istok   11.kolo  
13.tra -   HSTS lige 1.HL muški zapad   11.kolo  
13.tra -   HSTS lige 1.HL žene istok   11.kolo  
13.tra -   HSTS lige 1.HL žene zapad   11.kolo  
14.tra -   HSTS turniri Regionalne kvalifikacije za PH    ML-J  ranglista nakon Rijeka
14.tra -   30.04. HSTS regije TOP-8   KLI, NMK
14.tra - 17.tra WTT Seniori Feeder Havirov (CZE)    
15.tra - 21.tra ITTF  World Cup Macao (CHN)    
17.tra - 20.tra WTT Youth Contender Luxembourg (LUX)    
19.tra - 21.tra HSTS turniri PH Ekipno i pojedinačno PH Zagreb (STK Zagreb) KAD K=1,8
19.tra   21.tra ETTU klubovi Europe Cup M Fin 1.susret      
19.tra   21.tra ETTU klubovi Europe Cup W Fin 1.susret      
20.tra - 21.tra HSTS kup Kup Hrvatske M    Final 4 RT: 23.-24.04
20.tra - 21.tra HSTS kup Kup Hrvatske Ž    Final 4 RT: 23.-24.04
22.tra - 28.tra WTT Youth Contender Spa (BEL)    
22.tra - 28.tra WTT Youth Contender Metz (FRA)    
26.tra   28.tra ETTU klubovi Europe Cup M Fin 2.susret      
26.tra   28.tra ETTU klubovi Europe Cup W Fin 2.susret      
26.tra   28.tra ETTU klubovi European Champions League  W FIN 2.susret      
27.tra - 28.tra HSTS lige Superliga muški   12.kolo  
27.tra -   HSTS lige Superliga žene   12.kolo  
27.tra -   HSTS lige 1.HL muški istok   12.kolo  
27.tra -   HSTS lige 1.HL muški zapad   12.kolo  
27.tra -   HSTS lige 1.HL žene istok   12.kolo  
27.tra -   HSTS lige 1.HL žene zapad   12.kolo  
28.tra -   HSTS turniri Regionalne kvalifikacije za PH    JUN, MLK ranglista nakon Rijeka
29.tra - 3.svi ETTU Youth EYS BIH Open Sarajevo (BIH)    
4.svi - 5.svi HSTS lige Kvalifikacije za popunu 1.HL     RT: 31.05.-02.06.
4.svi - 5.svi HSTS turniri Milenij Open STK Opatija '08 NMK-SEN K=1,0
6.svi - 19.svi ETTU reprezentacije Europske olimpijske pojedinačne kvalifikacije Sarajevo (BIH)   datum konačni se ne zna
6.svi - 12.svi WTT Youth Contender Jeju (KOR)    
8.svi - 11.svi WTT Youth Contender Cancun (MEX)    
10.svi - 12.svi HSTS turniri PH Ekipno i pojedinačno PH Požega (STK Požega) JUN K=1,8
10.svi - 12.svi HSTS turniri PH Ekipno i pojedinačno PH Požega (STK Požega) MLK K=1,8
13.svi - 17.svi WTT Seniori Feeder Cappadocia (TUR)    
13.svi - 19.svi WTT Youth Contender Platja d'Aro (ESP)    
13.svi - 16.svi WTT Youth Contender San Francisco (USA)    
18.svi - 19.svi HSTS turniri Masters HSTS; Memorijal Dean Šešelja STK Pula NMK-JUN K=1,4
20.svi - 26.svi WTT Seniori Contender Rio (BRA)    
22.svi - 26.svi ETTU reprezentacije EP za MLK Bucharest (ROU)    
22.svi - 25.svi WTT Youth Contender Wladisalwowo (POL)    
24.svi - 26.svi HSTS turniri PH Ekipno i pojedinačno PH Donja Stubica (STK Stubica) ML-J K=1,8
24.svi - 26.svi HSTS turniri PH Ekipno i pojedinačno PH Donja Stubica (STK Stubica) NMK K=1,8
27.svi - 2.lip WTT Seniori Contender Lagos (NGR)    
27.svi - 2.lip WTT Youth Contender Berlin (GER)    
27.svi - 2.lip WTT Youth Contender Havirov (CZE)    
30.svi - 2.lip ETTU klubovi Europe Trophy Grand Finals M      
30.svi - 2.lip ETTU klubovi Europe Trophy Grand Finals Ž      
1.lip - 2.lip HSTS turniri Memorijal Antun Tova Stipančić STSZ (Zagreb) NMK-JUN K=0,7
3.lip - 9.lip WTT Seniori Contender Zagreb (CRO)    
5.lip - 8.lip WTT Youth Contender Helsingborg (SWE)    
8.lip - 9.lip HSTS turniri TOP 12 Zagreb (GSTK Zagreb) Juniori K=1,4
8.lip - 9.lip HSTS turniri TOP 12 Zagreb (HASTK Mladost Zagreb) Juniorke K=1,4
8.lip - 9.lip HSTS turniri TOP 12 Pula (STK Pula) Kadet K=1,4
8.lip - 9.lip HSTS turniri TOP 12 Zagreb (STK Zagreb) Kadetkinje K=1,4
10.lip - 13.lip WTT Youth Contender Sandjefjord (NOR)    
10.lip - 16.lip WTT Seniori Star Contender Ljubljana (SLO)    
15.lip - 16.lip HSTS turniri TOP 12 Trnovec Bartolovečki (STK Visia) Mlađi juniori K=1,4
15.lip - 16.lip HSTS turniri TOP 12 Pula (ŽSTK Pula) Mlađe Juniorke K=1,4
15.lip - 16.lip HSTS turniri TOP 12 Osijek (STK Vodovod) Mlađi kadeti K=1,4
15.lip - 16.lip HSTS turniri TOP 12 Krapina (STK Zagorec) Mlađe kadetkinje K=1,4
19.lip - 23.lip WTT Youth Star Contender Lima (PER)    
24.lip - 30.lip WTT Youth Contender Tunis (TUN)    
26.lip - 29.lip WTT Youth Contender Huntsville (USA)    
1.srp - 4.srp WTT Youth Contender Baghazi (LYB)    
2.srp - 7.srp WTT Youth Star Contender Bangkok (THA)    
6.srp - 14.srp ITTF  SP za veterane Rome (ITA)    
8.srp - 14.srp WTT Youth Contender Hong Kong (CHN)    
14.srp - 23.srp ETTU reprezentacije EP za KAD-JUN Malmo (SWE)    
15.srp - 18.srp WTT Youth Contender CaRACas (VEN)    
17.srp - 20.srp WTT Youth Contender Sulaymanyah (IRQ)    
22.srp - 25.srp WTT Youth Contender Amman (JOR)    
27.srp - 10.kol OG Olimpijske Igre PARIS Paris (FRA)    
27.srp - 30.srp WTT Youth Contender Almaty (KAZ)