Sezona 2016/17

NatjecanjeMjesto i organizatorDatum  
2.Top 12 za juniorkeVaraždin (STK Varaždin)27.-28.05.2017.preuzmi
2.Top 12 za mlađe kadeteZabok (STK Zabok)27.-28.05.2017.preuzmi
Pojedinačno i ekipno PH za mlađe kadete-tkinje i juniore-keVaraždin (Starr Varaždin)19.-21.05.2017.preuzmi
 2.Top 12 za kadetePula (STK Pula)13.-14.05.2017.preuzmi
 2.Top 12 za kadetkinjeVaraždin (STK Varaždin) 13.-14.05.2017.preuzmi
2.pozivni turnir za najmlađe kadetePula (STK Pula)13.05.2017.preuzmi
2.pozivni turnir za najmlađe kadetkinjeOsijek (STK Vodovod)13.05.2017.preuzmi
34.Kup Grada RijekeRijeka (STK Srdoči)07.05.2017.preuzmi
64.ZagipingZagreb (STSZ)28.-30.04.2017.preuzmi
2.Milenij OpenOpatija (STK Opatija '08)22.-23.04.2017.preuzmi
2.Top 8 za senioreOsijek (STK Vodovod Osijek)08.-09.04.2017.preuzmi
Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete-tkinjePoreč (STK Jadran i STSIŽ)07.-09.04.2017.preuzmi
3.Memorijal Dean Šešelja - Masters HSTS-aPula (STK Pula)25.-26.03.2017.preuzmi
40.Memorijal Lovro RatkovićZagreb (HASTK Mladost Zagreb)19.03.2017.preuzmi
Pojedinačno PH za seniore i seniorkeSveti Martin na Muri (STK Starr Varaždin)03.-05.03.2017.preuzmi
6.Memorijal Ivica Švaljek - 4.turnir HSTS-aKrapina (STK Zagorac)25.-26.02.2017.preuzmi
40.Memorijal Đuro Dubenik Dugo Selo (STŠK Dugo Selo)11.-12.02.2017.preuzmi
3.turnir HSTS-aLjubeščica (STK Ljubeščica)28.-29.01.2017.preuzmi
Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorkeVaraždin (STK Starr Varaždin)22.01.2017.preuzmi
2.turnir HSTS-aKoprivnica (STK Koprivnica)14.-15.01.2017.preuzmi
1.top 12 za mlađe kadeteZabok (STK Zabok)17.-18.12.2016.preuzmi 
1. top 12 za juniorkeVaraždin (STK Varaždin)17.-18.12.2016.preuzmi 
1. top 12 za junioreOsijek  (STK Vodovod)17.-18.12.2016.preuzmi 
1.top 12 za mlađe kadetkinjeVaraždin (STK Varaždin)17.-18.12.2016.preuzmi 
1.top 8 za senioreSveti Martin (STK Starr Vž)10.12.2016.preuzmi 
1.top 8 za seniorkeSveti Martin (STK Starr Vž)10.12.2016.preuzmi 
1.top 12 za kadeteLjubeščica (STK Ljubeščica)10.-11.12.2016.preuzmi 
1.top 12 za kadetkinjeLjubeščica (STK Ljubeščica)10.-11.12.2016.preuzmi 
1.pozivni turnir za najmlađe kadeteŽabnik (MGK Drava)10.12.2016.preuzmi 
1.pozivni turnir za najmlađe kadetkinjeKoprivnica (Koprivnica)10.12.2016.preuzmi 
24.Memorijal Antun Tova StipančićZagreb (STSZ)18.-19.11.2016.preuzmi 
12.Memorijal Mirko AbramovićVaraždin (STK Varaždin)11.-13.11.2016.preuzmi 
18.Memorijal Saša PaarZagreb STK Marathon)29.-30.10.2016.preuzmi 
19.Memorijal Matija GregićOsijek (STK Vodovod)15.-16.10.2016.preuzmi 
8.Kup Grada BjelovaraBjelovar (STK Bjelovar)24.-25.09.2016.preuzmi 
Memorijal Barba Tomo Amižić - 1.turnir HSTS-aZadar (HSTS I STK Donat)03.-04.09.2016.preuzmi 
7.Kup Grada PagaPag (STK Rudeš)26.-28.08.2016.  preuzmi