U Vela Luci održano 8. županijsko prvenstvo

STK LIBERTAS MARINKOLOR

U organizaciji STK Lučica, u subotu, 21. listopada, održano je 8. županijsko natjecanje u stolnom tenisu u Vela Luci na Korčuli.

Nastupilo je preko 80 natjecatelja (STK Konavljanin, STK Gruda, STK Libertas Marinkolor, STK Ploče, STK Lučica) u svim starosnim kategorijama, od najmlađih kadeta do veterana 60+. Čestitke svim sudionicima te organizatoru na još jednom uspješno odrađenom natjecanju.

 

Rezultati po kategorijama:
POČETNICI:
1. Baldo Dobrašin (STK Gruda)
2. Mateo Pavić (STK Gruda)
3. Kristijan Oreb ( STK Lučica)

POČETNICE:
1. Lara Maras (STK Lučica)
2. Hana Ivić (STK Lučica)
3. Laura Oreb (STK Lučica)
3. Rina Surjan (STK Lučica)

NAJMLAĐI KADETI:
1. Borna Ramljak (STK Libertas Marinkolor)
2. Ivan Radonić (STK Gruda)
3. Marko Muhoberac (STK Libertas Marinkolor)
3. Patrik Soldo (STK Libertas Marinkolor)

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1. Leona Žuvela (STK Lučica)
2. Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
3. Rina Surjan (STK Lučica)
3. Franka Dragojević (STK Lučica)

MLAĐI KADETI:
1. Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor)
2. Marko Marasović (STK Gruda)
3. Andrej Gračan (STK Libertas Marinkolor)
3. Juraj Hrčan (STK Libertas Marinkolor)

MLAĐE KADETKINJE:
1. Linda Žuvela (STK Lučica)
2. Lucija Martić (STK Lučica)
3. Nikolina Bratić (STK Lučica)
3. Anita Borovina Vranješ (STK Lučica)

KADETI:
1. Teofil Topić (STK Libertas Marinkolor)
2. Đivo Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
3. Nikola Bačić (STK Lučica)
3. Ivan Dragojević (STK Lučica)

KADETKINJE:
1. Petra Skurla (STK Libertas Marinkolor)
2. Nora Bećir (STK Lučica)
3. Lucija Martić (STK Lučica)

JUNIORI:
1. Ivan Šeparović (STK Lučica)
2. Petar Žuvela (STK Lučica)
3. Pero Bogunović (STK Ploče)

JUNIORKE:
1. Veronika Ivkošić (STK Gruda)
2. Sandra Đurašić (STK Gruda)

SENIORI:
1. Filip Mikulić (STK Libertas Marinkolor)
2. Marko Matas (STK Lučica)
3. Antonio Franulović (STK Lučica)
3. Nikola Žuvela (STK Lučica)

VETERANI 40+
1. Robert Kralj (STK Gruda)
2. Vlaho Car (STK Gruda)
3. Joško Martinović (STK Libertas Marinkolor)
3. Boris Dragojević (STK Lučica)

VETERANI 50+
1. Marinko Matulović (STK Libertas Marinkolor)
2. Mirko Dragojević (STK Lučica)
3. Zoran Šutić (STK Ploče)
3. Boris Farčić (STK Lučica)

PAROVI:
1. Franulović/Žuvela (STK Lučica)
2. Car/Kralj (STK Gruda)
3. Matas/Dragojević (STK Lučica)
3. Vlahović/Martinović (STK Libertas Marinkolor)