1.HL žene zapad

 
PROPOZICIJE 1.HRVATSKE LIGE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - jesen 2019/20 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU preuzmi
      1.kolo      
Samobor 05.10.2019. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK ZABOK Zabok 1 : 4
Crikvenica 05.10.2019. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JADRAN Poreč 4 : 2
Velika Gorica 05.10.2019. 17:00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 4
Sveta Nedjelja 05.10.2019. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 4
      2.kolo      
Baška Voda 19.10.2019. 11.00 STK URANIA Baška Voda - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 4 : 0 bb
Samobor 19.10.2019. 11.00 STK SAMOBOR Samobor - STK JADRAN Poreč 4 : 3
Zabok 19.10.2019. 11.00 STK ZABOK Zabok - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
             
Baška Voda 19.10.2019. 17:00 STK URANIA Baška Voda - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
Samobor 19.10.2019. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK CRIKVENICA Crikvenica 1 : 4
Zabok 19.10.2019. 17:00 STK ZABOK Zabok - STK JADRAN Poreč 4 : 2
      3.kolo      
Sveta Nedjelja 02.11.2019. 11.00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK JADRAN Poreč 2 : 4
Jastrebarsko 02.11.2019. 11.00 STK JASKA Jastrebarsko - STK CRIKVENICA Crikvenica 2 : 4
Velika Gorica 02.11.2019. 11.00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK ZABOK Zabok 1 : 4
Dugo Selo 02.11.2019. 11.00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SAMOBOR Samobor 4 : 1
             
Sveta Nedjelja 02.11.2019. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 4
Jastrebarsko 02.11.2019. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK JADRAN Poreč 4 : 0
Velika Gorica 02.11.2019. 17:00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK SAMOBOR Samobor 1 : 4
Dugo Selo 02.11.2019. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK ZABOK Zabok 4 : 1
      4.kolo      
Baška Voda 16.11.2019. 11.00 STK URANIA Baška Voda - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Crikvenica 16.11.2019. 11.00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
Poreč 16.11.2019. 11.00 STK JADRAN Poreč - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
             
Baška Voda 16.11.2019. 17:00 STK URANIA Baška Voda - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Crikvenica 16.11.2019. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
Poreč 16.11.2019. 17:00 STK JADRAN Poreč - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
      5.kolo      
Sveta Nedjelja 30.11.2019. 11.00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
Jastrebarsko 30.11.2019. 11.00 STK JASKA Jastrebarsko - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
Baška Voda 30.11.2019. 11.00 STK URANIA Baška Voda - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
             
Sveta Nedjelja 30.11.2019. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
Jastrebarsko 30.11.2019. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
Baška Voda 30.11.2019. 17:00 STK URANIA Baška Voda - STK ZABOK Zabok 0 : 0
      6.kolo      
Samobor 07.12.2019. 11.00 STK SAMOBOR Samobor - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Zabok 07.12.2019. 11.00 STK ZABOK Zabok - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Crikvenica 07.12.2019. 11.00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
             
Samobor 07.12.2019. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Zabok 07.12.2019. 17:00 STK ZABOK Zabok - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Poreč 07.12.2019. 17:00 STK JADRAN Poreč - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
      7.kolo      
Zabok 18.01.2020. 17:00 STK ZABOK Zabok - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Poreč 18.01.2020. 17:00 STK JADRAN Poreč - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
Dugo Selo 18.01.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
Jastrebarsko 18.01.2020. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
      8.kolo      
Velika Gorica 01.02.2020. 11.00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
Poreč 01.02.2020. 11.00 STK JADRAN Poreč - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Crikvenica 01.02.2020. 11.00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK ZABOK Zabok 0 : 0
             
Dugo Selo 01.02.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
Crikvenica 01.02.2020. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Poreč 01.02.2020. 17:00 STK JADRAN Poreč - STK ZABOK Zabok 0 : 0
      9.kolo      
Poreč 15.02.2020. 11.00 STK JADRAN Poreč - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Crikvenica 15.02.2020. 11.00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Zabok 15.02.2020. 11.00 STK ZABOK Zabok - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
Samobor 15.02.2020. 11.00 STK SAMOBOR Samobor - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
             
Crikvenica 15.02.2020. 17:00 STK CRIKVENICA Crikvenica - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Poreč 15.02.2020. 17:00 STK JADRAN Poreč - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Samobor 15.02.2020. 17:00 STK SAMOBOR Samobor - STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica 0 : 0
Zabok 15.02.2020. 17:00 STK ZABOK Zabok - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 0 : 0
      10.kolo      
Sveta Nedjelja 14.03.2020. 11.00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
Dugo Selo 14.03.2020. 11.00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
Velika Gorica 14.03.2020. 11.00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK JADRAN Poreč 0 : 0
             
Jastrebarsko 14.03.2020. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
Velika Gorica 14.03.2020. 17:00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
Dugo Selo 14.03.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JADRAN Poreč 0 : 0
      11.kolo      
Dugo Selo 04.04.2020. 11.00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Velika Gorica 04.04.2020. 11.00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Samobor 04.04.2020. 11.00 STK SAMOBOR Samobor - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
             
Velika Gorica 04.04.2020. 17:00 STK VELIKA GORICA STANFAR Velika Gorica - STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja 0 : 0
Dugo Selo 04.04.2020. 17:00 STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK JASKA Jastrebarsko 0 : 0
Zabok 04.04.2020. 17:00 STK ZABOK Zabok - STK URANIA Baška Voda 0 : 0
      12.kolo      
Jastrebarsko 18.04.2020. 11.00 STK JASKA Jastrebarsko - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Sveta Nedjelja 18.04.2020. 11.00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK ZABOK Zabok 0 : 0
Baška Voda 18.04.2020. 11.00 STK URANIA Baška Voda - STK CRIKVENICA Crikvenica 0 : 0
             
Sveta Nedjelja 18.04.2020. 17:00 STK SVETA NEDJELJA - NOVAKI Sveta Nedelja - STK SAMOBOR Samobor 0 : 0
Jastrebarsko 18.04.2020. 17:00 STK JASKA Jastrebarsko - STK ZABOK Zabok 0 : 0
Baška Voda 18.04.2020. 17:00 STK URANIA Baška Voda - STK JADRAN Poreč 0 : 0