1.HL žene istok

PROPOZICIJE 1.HRVATSKE LIGE preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA preuzmi
RASPORED SUSRETA SA SUCIMA - jesen 2019/20 preuzmi
LJESTVICA preuzmi
SKOROVI IGRAČA preuzmi
SKOROVI PAROVA preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU preuzmi
      1.kolo      
Žabnik 05.10.2019. 17:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK STARR Varaždin 0 : 0
Mihovljan 05.10.2019. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
      2.kolo      
Žabnik 19.10.2019. 11:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
Varaždin 19.10.2019. 11:00 STK STARR Varaždin - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
             
Žabnik 19.10.2019. 17:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Varaždin 19.10.2019. 17:00 STK STARR Varaždin - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
Koprivnica 19.10.2019. 17:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Požega 19.10.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
      3.kolo      
Mihovljan 02.11.2019. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
Žabnik 02.11.2019. 11:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
             
Šenkovec 02.11.2019. 17:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
Varaždin 02.11.2019. 17:00 STK STARR Varaždin - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
Petrinja 02.11.2019. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK POŽEGA Požega 0 : 0
      4.kolo      
Koprivnica 16.11.2019. 11:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Požega 16.11.2019. 11:00 STK POŽEGA Požega - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
             
Koprivnica 16.11.2019. 17:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
Požega 16.11.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK STARR Varaždin 0 : 0
Osijek 16.11.2019. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
      5.kolo      
Mihovljan 30.11.2019. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Žabnik 30.11.2019. 11:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
             
Šenkovec 30.11.2019. 17:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Varaždin 30.11.2019. 17:00 STK STARR Varaždin - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
Koprivnica 30.11.2019. 17:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK POŽEGA Požega 0 : 0
      6.kolo      
Požega 07.12.2019. 11:00 STK POŽEGA Požega - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Petrinja 07.12.2019. 11:00 STK MLADOST Petrinja - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
             
Požega 07.12.2019. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
Petrinja 07.12.2019. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK STARR Varaždin 0 : 0
Osijek 07.12.2019. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
      7.kolo      
Varaždin 18.01.2020. 17:00 STK STARR Varaždin - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
Šenkovec 18.01.2020. 17:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
      8.kolo      
Šenkovec 01.02.2020. 11:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
Mihovljan 01.02.2020. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK STARR Varaždin 0 : 0
             
Mihovljan 01.02.2020. 17:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
Šenkovec 01.02.2020. 17:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK STARR Varaždin 0 : 0
Petrinja 01.02.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
Osijek 01.02.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK POŽEGA Požega 0 : 0
      9.kolo      
Osijek 15.02.2020. 11:00 STK VODOVOD Osijek - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Koprivnica 15.02.2020. 11:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
             
Osijek 15.02.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
Koprivnica 15.02.2020. 17:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK STARR Varaždin 0 : 0
Požega 15.02.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
      10.kolo      
Mihovljan 14.03.2020. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
Žabnik 14.03.2020. 11:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK POŽEGA Požega 0 : 0
             
Šenkovec 14.03.2020. 17:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
Varaždin 14.03.2020. 17:00 STK STARR Varaždin - STK POŽEGA Požega 0 : 0
Petrinja 14.03.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK VODOVOD Osijek 0 : 0
      11.kolo      
Petrinja 04.04.2020. 11:00 STK MLADOST Petrinja - STK MIHOVLJAN Mihovljan 0 : 0
Osijek 04.04.2020. 11:00 STK VODOVOD Osijek - STK MGK-DRAVA Žabnik 0 : 0
             
Petrinja 04.04.2020. 17:00 STK MLADOST Petrinja - STK ŠENKOVEC Šenkovec 0 : 0
Osijek 04.04.2020. 17:00 STK VODOVOD Osijek - STK STARR Varaždin 0 : 0
Požega 04.04.2020. 17:00 STK POŽEGA Požega - STK KOPRIVNICA  Koprivnica 0 : 0
      12.kolo      
Mihovljan 18.04.2020. 11:00 STK MIHOVLJAN Mihovljan - STK POŽEGA Požega 0 : 0
Žabnik 18.04.2020. 11:00 STK MGK-DRAVA Žabnik - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
             
Šenkovec 18.04.2020. 17:00 STK ŠENKOVEC Šenkovec - STK POŽEGA Požega 0 : 0
Varaždin 18.04.2020. 17:00 STK STARR Varaždin - STK MLADOST Petrinja 0 : 0
Koprivnica 18.04.2020. 17:00 STK KOPRIVNICA  Koprivnica - STK VODOVOD Osijek 0 : 0