HEP Superliga muški

 
PROPOZICIJE SUPERLIGA 2017/18       preuzmi
PODACI O KLUBOVIMA         preuzmi
RASPORED SA SUCIMA - proljeće
      preuzmi
LJESTVICA           preuzmi
POJEDINAČNI SKOR IGRAČA       preuzmi
SKOR U IGRI PAROVA         preuzmi
OBRAZAC ZA ODGODU SUSRETA       preuzmi
           
                   DOIGRAVANJE ZAVRŠNICA      
      PRVI SUSRET    
17.04.2018.  17:00 Varaždin STK STARR Varaždin STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov.  0:4
       DRUGI SUSRET    
20.04.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov.   STK STARR Varaždin  0:4
       TREĆI SUSRET (EVENTUALNO)    
22.04.2018.  17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov.  STK STARR Varaždin  1:4
           
                DOIGRAVANJE POLUZAVRŠNICA      
                               PRVI SUSRETI      
03.04.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek   STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov.  2:4
03.04.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula   STK STARR Varaždin  0:4
                              DRUGI SUSRETI      
06.04.2018.   Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov.   STK VODOVOD Osijek  4:2
06.04.2018   Varaždin STK STARR Varaždin   STK PULA Pula  4:1
             
eventualna majstorica na rasporedu je u nedjelju 08.04.2018. u Varaždinu, odnosno 14.04. u Dubrovniku zbog zauzetosti dvorane 08.04.
                                     1.KOLO      
30.09.2017. 17:00 Split STK SPLIT Split - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 2 : 4
30.09.2017. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 0
30.09.2017. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK PULA Pula 1 : 4
30.09.2017. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 1 : 4
25.09.2017. 19:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 0
                                      2.KOLO      
02.10.2017. 18:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 0
07.10.2017. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK STARR Varaždin 4 : 0
01.10.2017. 17:00 zagreb GSTK Zagreb - STK PULA Pula 3 : 4
07.10.2017. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2 : 4
07.10.2017. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK VODOVOD Osijek 3 : 4
                                      3.KOLO      
21.10.2017. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 3 : 4
21.10.2017. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK SPLIT Split 4 : 2
21.10.2017. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 0
21.10.2017. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK PULA Pula 4 : 0
21.10.2017. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 0 : 4
                                      4.KOLO      
24.10.2017. 19:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 0 : 4
28.10.2017. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 1
28.10.2017. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK STARR Varaždin 0 : 4
28.10.2017. 17:00 Split STK SPLIT Split - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 4
28.10.2017. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4 : 0
                                      5.KOLO      
04.11.2017. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 1 : 4
04.11.2017. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK VODOVOD Osijek 4 : 1
13.10.2017. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK SPLIT Split 4 : 1
04.11.2017. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 3 : 4
04.11.2017. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK PULA Pula 4 : 0
                                       6.KOLO      
11.11.2017. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK PULA Pula 4 : 2
11.11.2017. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 1 : 4
11.11.2017. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 1
11.11.2017. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK STARR Varaždin 1 : 4
11.11.2017. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - GSTK ZAGREB Zagreb 0 : 4
                                       7.KOLO      
18.11.2017. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 1
18.11.2017. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4 : 1
18.11.2017. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK VODOVOD Osijek 1 : 4
18.11.2017. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK SPLIT Split 4 : 0
18.11.2017. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 1
                                  8.KOLO      
02.12.2017. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 0
02.12.2017. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK PULA Pula 3 : 4
02.12.2017. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 4 : 3
02.12.2017. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 1
02.12.2017. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK STARR Varaždin 0 : 4
                                   9.KOLO      
26.11.2017. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 0
09.12.2017. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - GSTK ZAGREB Zagreb 1 : 4
09.12.2017. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4 : 0
09.12.2017. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK VODOVOD Osijek 4 : 1
09.12.2017. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK SPLIT Split 1 : 4
                                 10.KOLO      
20.01.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK SPLIT Split 4 : 0
20.01.2018. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK VODOVOD Osijek 1 : 4
20.01.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4 : 1
20.01.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - GSTK ZAGREB Zagreb 4 : 1
20.01.2018. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK STARR Varaždin 2 : 4
                                11.KOLO      
27.01.2018. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 3 : 4
27.01.2018. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 1 : 4
27.01.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - GSTK Zagreb 4 : 2
27.01.2018. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 0
27.01.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK SPLIT Split 4 : 0
                                12.KOLO      
03.02.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK VODOVOD Osijek 3 : 4
03.02.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 4 : 2
03.02.2018. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - GSTK ZAGREB Zagreb 1 : 4
03.02.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK STARR Varaždin 2 : 4
203.02.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 0
                                13.KOLO      
10.02.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 0
10.02.2018. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK PULA Pula 0 : 4
10.02.2018. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 1
10.02.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK SPLIT Split 4 : 2
10.02.2018. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK VODOVOD Osijek 2 : 4
                                 14.KOLO       
17.02.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2 : 4
17.02.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - GSTK ZAGREB Zagreb 4 : 1
17.02.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK STARR Varaždin 0 : 4
17.02.2018. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 1
17.02.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 0 : 4
                               15.KOLO       
24.02.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 2
24.02.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 0
24.02.2018. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK SPLIT Split 3 : 4
24.02.2018. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - STK VODOVOD Osijek 4 : 2
24.02.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 1 : 4
                               16.KOLO       
10.03.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - GSTK ZAGREB Zagreb 4 : 1
10.03.2018. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK STARR Varaždin 4 : 2
10.03.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 1
10.03.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 0 : 4
10.03.2018. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STK PULA Pula 0 : 4
                                17.KOLO       
24.03.2018. 17:00 Varaždin STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin - STŠK DUGO SELO Dugo Selo 4 : 3
24.03.2018. 17:00 Pula STK PULA Pula - STK SPLIT Split 4 : 3
24.03.2018. 17:00 Dubrovnik STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. - STK VODOVOD Osijek 4 : 1
24.03.2018. 17:00 Koprivnica STK PODRAVKA Koprivnica - STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod 2 : 4
24.03.2018. 17:00 Varaždin STK STARR Varaždin - GSTK ZAGREB Zagreb 4 : 0
                                18.KOLO       
31.03.2018. 17:00 Dugo Selo STŠK DUGO SELO Dugo Selo - STK STARR Varaždin 4 : 2
31.03.2018. 11:00 Zagreb GSTK ZAGREB Zagreb - STK PODRAVKA Koprivnica 4 : 0
31.03.2018. 17:00 Slavonski Brod STK OBRTNIČKA ŠKOLA Sl. Brod - STK LIBERTAS MARINKOLOR Dubrov. 0 : 4
31.03.2018. 17:00 Osijek STK VODOVOD Osijek - STK PULA Pula 3 : 4
31.03.2018. 17:00 Split STK SPLIT Split - STK IGEA ŽELJEZNIČAR Varaždin 4 : 2