Vijesti

Kadeti s Rusijom za polufinale EP-a

Kadeti su pobjedom nad Portugalom 3:2 izborili četvrtfinale omladinskog Europskog prvenstva!

Tomislav Pucar otvorio Korea Open s dvije pobjede

Hrvatski reprezentativac Tomislav Pucar ostvario je dvije pobjede na vrlo jakom ITTF turniru Svjetske serije Platinum kategorije Korea Open, koji se igra u Daejeonu.

Kadeti drugi u skupini, kadetkinje za I. diviziju

Drugog dana omladinskog Europskog prvenstva u Cluj Napoci juniori i juniorke su upisali poraze, dok su kadeti i kadetkinje bili uspješni.

Komemoracija i oproštaj od Dragutina Šurbeka u četvrtak

Pokop jednog od najvećih hrvatskih sportaša Dragutina Šurbeka bit će u četvrtak, 19. srpnja, u 15 sati na zagrebačkom groblju Mirogoj.

Kadetima pobjeda i poraz, kadetkinje uvjerljive

U Cluj Napoci ekipnim natjecanjima otvoreno je 61. omladinsko Europsko prvenstvo.

Hrvatska na EP-u u borbu za medalje

U nedjelju kreće 61. omladinsko Europsko prvenstvo, koje će se od 15. do 24. srpnja igrati u Cluj Napoci i na kojem će nastupiti 574 igrača i igračice.

Gaćina: Uz malo sreće mogli bi do postolja!

Hrvatska kadetska reprezentacija (Ivor Ban, Filip Borovnjak, Lovro Zovko, Leo Vekić i izbornik Željan Gaćina) pripreme za omladinsko Europsko prvenstvo odradila je na više lokacija.

Vukelja: Nema laganih suparnika na Euru

Juniorska i kadetska ženska reprezentacija odradila je pripreme u Slovačkoj, u stolnoteniskom centru Saša Dragaša, a posljednje dane prije početka omladinskog Europskog prvenstva uglavnom su provodili u Dugoj Resi odnosno Zagrebu.

Dr. Časl u obranu naslova protiv Metza i Budaörsija

Ekipa Dr. Časla saznala je suparnike u novoj sezoni Lige prvakinja u kojoj će braniti naslov prvaka.

Gaćina zbog ozljede otkazao Koreju i Australiju

Andrej Gaćina otkazao je pripreme u Düsseldorfu, a istodobno je otkazao dva jaka turnira Platinum kategorije, Korea Open i Australian Open.

Gaćina i Primorac u skupini s Dartom Bogoriom, Angersom i Roskildeom

U Saarbrückenu su ždrijebani parovi Lige prvaka, a ruski UMMC, čije boje brane Andrej Gaćina i Zoran Primorac, nositelji su skupine B gdje su još poljski Dekorglass Dzialdowo, francuska Stella Sport i austrijski Walter Wels.

Juniori se za EP pripremaju u Zagrebu i Sloveniji

Hrvatska juniorska reprezentacija na omladinskom Europsko prventvu igrat će u I. diviziji, iako su na lanjskom EP-u završili 16. s čime su direktno ispali u II. diviziju.