Vijesti

Ivor Ban osvojio srebrnu medalju u Češkoj!

Ivor Ban osvojio je drugo mjesto na juniorskom ITTF turniru Premium kategorije Czech Open nakon što je u finalu s 4:0 svladan od Poljaka Kulczyckija, inače drugog nositelja turnira i devetog igrača svijeta do 18 godina.

Četvero kadeta u glavnom ždrijebu turnira u Češkoj

Naše kadetkinje (Hana Arapović, Hanna Lončarević i Bruna Borovec) zaustavljene su u polufinalu kadetskog ITTF turnira Premium kategorije Czech Open, a bolja je bila Rusija s 3:0.

Andrea Pavlović i Aquaestil proglašeni najboljima

Hrvatska reprezentativka i igračica Aquaestila Andrea pavlović proglašena je za najbolju sportašicu Dug Rese! Istodobno, njen klub Aquaestil izabran je za najbolju sportsku udrugu u 2018. godini.

Kadetkinje u četvrtfinalu, s Rusijom za medalju

Hrvatska kadetkinje izborile su četvrtfinale ITTF turnira Premium kategorije Czech Open, koji se igra u Hodoninu.

Petrinjke i Robert Ramušćak opet najbolji

Nedavno su STK Mladost Petrinja i Robert Ramušćak proglašeni za najbolju ekipu odnosno trenera Sisačko-moslavačke županije, a ovog tjedan stiglo im je još jedno priznanje.

Ban, Vukelić, Zlatkov i Čosić osvojili 42. Đuro Dubenik

U Dugom Selu igrao se 42. međunarodni memorijal Đuro Dubenik, na kojem je bilo 400 prijavljenih igrača i igračica iz 53 kluba. Najjača kategorija bila je juniorska, a pobjedu su odnijeli Ivor Ban (Mladost) i Marta Vukelić (Aquaestil).

Sedmero juniora među 64 na turniru u Češkoj

Čak sedam od osam naših juniora i juniorki su prošli u glavni ždrijeb ITTF turnira Premium kategorije Czech Open.

Kojić: S Walterom Welsom sam potpisao ugovor karijere!

Ako netko može biti zadovoljan svojom igrom i napretkom u protekloj sezoni, onda je to upravo Tomislav Frane Kojić.

Tubikanec i Ljubek najbolje u Svetoj Nedelji

U školskoj sportskoj dvorani OŠ V. Deščaka održana je 23. svečana dodjela nagrada i priznanja najboljim sportašima za 2018. godinu grada Svete Nedjelje.

Popularizacija stolnog tenisa na Korčuli

Mlađi uzrasti stolnoteniskog kluba Lučica sudjelovali su na prezentaciji stolnog tenisa u Osnovnoj školi Smokvica.

Pravilnik o radu Stegovne komisije HSTS-a

Na osnovu članka 64 Statuta Hrvatskog stolnoteniskog saveza Izvršni odbor Hrvatskog stolnoteniskog saveza na svojoj 16. sjednici dana 17. 5. 2018.godine donio je

Gaćina i Primorac u polufinalu Lige prvaka, Sun i Tian u polufinalu ETTU kupa

Andrej Gaćina i Zoran Primorac izborili su polufinale Lige prvaka!